x
b a k ı ş
logo
Awesome Image
Uluslar Arası
Kalite

1997'den Bugüne Kalite Güven En İyisi

      1997 Yılından itibaren inşaat sektöründe yer alan Bakışlar grup , sürdürülebilirliği, yenilenebilirliği ve uzman teknik kadrosu ile birlikte  prefabrik sektöründe Bakış Prefabrik olarak yer almıştır. Bakış Prefabrik Turgutlu / Tok sanayi sitesinde 10.000 m2 alan üzerinde açık ve kapalı olmak üzere betonarme ve beton prefabrik yapı elemanlarının üretimini yapmaktadır.

       Üretim tesisinde yer alan yüksek teknoloji ekipmanları ile birlikte ön dökümlü betonarme yapı elemanları ; kolon, çatı makas kirişi, aşık kirişi, oluk kirişi, arakat kirişi, tali kirişi, TT döşeme, vinç girişi,  cephe panelleri ürünleridir. Üretilen yapı elemanlarında standartlara uygun ve yüksek kaliteye önem vermekteyiz. Müşteri talepleri doğrultusunda; mimari tasarım ve uzman kadromuzun performansı ile müşteri beklentisinin ötesinde  projelerini ortaya çıkarmaktadır. Üretim tesisimizde “süreklilik ve üretkenlik” anlayışı ile hızla devam eden imalatın, zaman kaybını en aza indirerek projeleri zamanında teslim etmekteyiz.

Faaliyet alanımız başta Manisa olmak üzere izmir, Muğla, Aydın , Denizli hedef bölgelerimizdir. Sanayi sitesi, Fabrika, Depo, Endüstriyel iş yeri, Okul, Otopark, Tarım deposu, Büyük baş ahırları ve Tavuk kümesleri imalatını yapmaktayız. Anahtar teslim aldığımız projeleri müşteri memnuniyetini hedef alarak yüksek kalite ile birlikte işimizi büyütmeye devam etmekteyiz.

VİZYON

Bakış Prefabrik betonarme yapılarda en iyisi olmayı hedeflemektedir. En iyisi olmanın beraberinde yenilikçi, kendini sürekli geliştiren ve modern teknoloji ile şirketin hızlı ve doğru bir ivme yakalayarak  büyümesini amaç edinmiştir.

MİSYON

Bakış Prefabrik izlediği “yeni bir bakış açısı” mottosu ile müşteriye hem uygun hemde kaliteli imalatı gerçekleştirerek müşteri odaklı ilerlemektedir. Mümkün olanı kolaylaştıran, uygun olanı sunabilen ve kaliteden ödün vermeyen bir misyon ile müşterilerimize daimi sürecek bir hizmet sunmaktayız.  Çözüm odaklı , müşteri memnuniyeti ve uygun fiyat anlayışı asla taviz vermediğimiz önemli hususlardır.

//
Nasıl Yardımcı Olabiliriz